Medytacja Mer-Ka-Ba

Medytacja Mer-Ka-Ba

Merkaba wyrównuje pola energetyczne twojego ciała i umożliwia łatwiejszy ruch energii. Medytacja podnosi cię do Wyższej Świadomości i zabierze cię poza ograniczenia codziennego życia. Jest to zaawansowana technika medytacyjna  i zaleca się jej staranne studiowanie i praktykowanie pod okiem świadomego i doświadczonego przewodnika.

Merkabah, pisana również jako Merkaba, jest boskim pojazdem świetlnym używanym przez oświeconych mistrzów do łączenia się i dotarcia do tych, którzy są w zgodzie z wyższymi wymiarami. „Mer” oznacza Światło. „Ka” oznacza Ducha. „Ba” oznacza Ciało. Mer-Ka-Ba oznacza ducha/ciało otoczone przeciwbieżnymi polami światła (koła w kołach), spiralami energii jak w DNA, które przenoszą ducha/ciało z jednego wymiaru do drugiego.

We współczesnych naukach ezoterycznych naucza się, że MerKaBa jest międzywymiarowym pojazdem składającym się z dwóch połączonych ze sobą czworościanów/ ostrosłupów światła o jednakowej wielkości ze wspólnym środkiem, gdzie jeden czworościan/ ostrosłup jest skierowany w górę, a drugi w dół. Ta symetryczna punktowa forma nazywana jest oktaedrem stella lub gwiaździstym ośmiościanem, którą można również uzyskać, przedłużając ściany regularnego ośmiościanu, aż ponownie się przetną.

Ta figura to „gwiazdowy czworościan/ostrosłup”, ponieważ może być postrzegana jako trójwymiarowa Gwiazda Dawida. Wyobrażając sobie dwa nałożone na siebie „gwiezdne czworościany” jako przeciwbieżne, wraz ze specyficznymi technikami oddychania „praną”, pewnymi ruchami oczu i mudrami, uczy się, że można aktywować niewidoczne pole energii w kształcie „spodka” wokół ludzkiego ciała, które jest zakotwiczone u podstawy kręgosłupa. W zależności od wzrostu osoby wykonującej ćwiczenie, pole to ma szerokość około 170 cm. Po aktywacji to pole w kształcie „spodka” jest w stanie przenieść naszą świadomość bezpośrednio do wyższych wymiarów.

Jak praktykować Medytację Mer-Ka-Ba?

Jest to 17+1 oddechów, z których pierwsze sześć służy do zrównoważenia biegunowości, kolejne siedem do prawidłowego przepływu pranicznego przez całe ciało. Kolejne oddechy służą do przeniesienia świadomości z trzeciego do czwartego wymiaru, a ostatnie trzy oddechy służą odtworzeniu obracającej się Merkaby wewnątrz i wokół ciała. Ostatni oddech nie jest nauczany. Raz dziennie wejdź w tę medytację, aż nadejdzie czas, kiedy będziesz świadomym oddechem, pamiętając z każdym oddechem swoje intymne połączenie z CZYSTĄ ŚWIADOMOŚCIĄ – ŹRÓDŁEM.

PIERWSZY ODDECH: Wdech

SERCE: Otwórz swoje serce i poczuj miłość do całego życia. Jeśli nie możesz tego zrobić, powinieneś przynajmniej otworzyć się na tę miłość tak bardzo, jak to tylko możliwe. To najważniejsza wskazówka ze wszystkich.

UMYSŁ: Stań się świadomy męskiego czworościanu/ostrosłupa (wierzchołek skierowany do słońca, czubek skierowany do przodu u mężczyzn, czubek do tyłu u kobiet) wypełniony jasnym białym światłem otaczającym twoje ciało. Wizualizuj to najlepiej, jak potrafisz. Jeśli nie możesz tego zwizualizować, wyczuj lub poczuj to, co cię otacza.

TUŁÓW: W  momencie samego wdechu połóż dłonie w mudrze: kciuk dotknij pierwszym (wskazującym) palcem, pozostałe palce naturalnie proste. Pamiętaj, delikatnie dotykaj palców i nie pozwól, aby palce dotykały jakiegokolwiek innego przedmiotu. Trzymaj dłonie skierowane do góry.

ODDECH: W tym samym momencie, z pustymi płucami, zacznij oddychać w całkowicie jogiczny sposób. Oddychaj tylko przez nozdrza, z wyjątkiem pewnych miejsc, które zostaną opisane. Mówiąc najprościej, najpierw oddychaj z żołądka, potem z przepony, a na końcu z klatki piersiowej. Zrób to jednym ruchem, a nie trzema częściami. Wydech kończy się poprzez ujędrnienie klatki piersiowej i rozluźnienie żołądka, powolne wypuszczanie powietrza lub ujędrnienie brzucha i rozluźnienie klatki piersiowej. Najważniejszym aspektem jest to, że ten oddech musi być rytmiczny. Zacznij od wykorzystania siedmiu sekund na wejście i siedem sekund na wyjście, ale kiedy zaznajomisz się z tą medytacją, znajdź swój własny rytm. Poniższe instrukcje dotyczące pełnego Oddechu Jogi pochodzą z „Nauki Oddechu Hindu-jogi” autorstwa Yogi Ramacharake. Być może ten opis będzie pomocny.

Oddychając przez nozdrza, wdech miarowo, najpierw wypełniając dolną część płuc, co odbywa się poprzez uruchomienie przepony, która schodząc, wywiera delikatny nacisk na narządy jamy brzusznej, wypychając przednie ściany brzucha do przodu. Następnie wypełnij środkową część płuc, wypychając dolne żebra, mostek i klatkę piersiową. W dalszej kolejności wypełnij górną część płuc, wysuwając górną część klatki piersiowej, podnosząc w ten sposób klatkę piersiową, w tym górne sześć lub nawet pary żeber.

Przy pierwszym czytaniu może się wydawać, że ten oddech składa się z trzech różnych ruchów. To jednak nie jest właściwa interpretacja. Wdech jest ciągły, cała jama klatki piersiowej od opuszczonej przepony do najwyższego punktu klatki piersiowej w okolicy obojczyka rozszerza się równomiernym ruchem. Unikaj gwałtownych serii wdechów i staraj się osiągnąć stałe, ciągłe działanie. Praktyka wkrótce przezwycięży tendencję do dzielenia wdechu na trzy ruchy i zaowocuje jednolitym, ciągłym oddechem. Po krótkiej praktyce będziesz w stanie wykonać inhalację w kilka sekund.

Wydychaj powoli, trzymając klatkę piersiową w stabilnej pozycji, podciągając lekko brzuch i unosząc go w górę, gdy powietrze opuszcza płuca. Kiedy powietrze zostanie całkowicie wydychane, rozluźnij klatkę piersiową i brzuch. Trochę praktyki sprawi, że ta część ćwiczenia będzie łatwa, a ruch raz nabyty będzie potem wykonywany niemal automatycznie.

PIERWSZY ODDECH: Wydech

SERCE: Miłość

UMYSŁ: Uświadom sobie kobiecy czworościan (wierzchołkiem skierowanym ku ziemi, punkt skierowany do tyłu dla mężczyzn, punkt skierowany do przodu dla kobiet), również wypełnione Transparentnym Białym Światłem

CIAŁO: Ta sama mudra (kciuk + palec wskazujący).

ODDECH: NIE wywieraj żadnej presji, ani wysiłku na początku, aby rozpocząć wydech. Wydychaj powoli, około siedmiu sekund, w sposób jogiczny. Kiedy powietrze wydostanie się z płuc, bez użycia siły, rozluźnij klatkę piersiową i brzuch i WSTRZYMAJ oddech. Kiedy poczujesz presję, by ponownie oddychać, po około pięciu sekundach, wykonaj następujące czynności:

UMYSŁ: Bądź świadomy płaskiego trójkąta równobocznego na szczycie żeńskiego czworościanu znajdującego się w płaszczyźnie poziomej, która przechodzi przez twoją klatkę piersiową przy mostku. Na zasadzie impulsu wyślij tę trójkątną płaszczyznę w dół przez czworościan żeński. Zmniejsza się, gdy schodzi w dół i wypycha wierzchołek lub wierzchołek czworościanu całą ujemną energię mudry, jako obwodu elektrycznego, światło wystrzeli z wierzchołka w kierunku środka Ziemi. Ćwiczenie umysłu wykonuje się wraz z następującymi ruchami CIAŁA.

TUŁÓW: Przysuń lekko oczy do siebie, innymi słowy lekko skrzyżuj oczy. Teraz podnieś je do szczytu oczodołów, czyli innymi słowy, spójrz w górę. Również ten ruch patrzenia w górę nie powinien być ekstremalny. Poczujesz mrowienie między oczami w okolicy trzeciego oka. Możesz teraz spojrzeć w dół do najniższego punktu, tak szybko jak potrafisz. Powinieneś poczuć wrażenie prądu elektrycznego przesuwającego się wzdłuż kręgosłupa. UMYSŁ i CIAŁO muszą skoordynować powyższe ćwiczenie mentalne z ruchami oczu. Oczy spoglądają z góry w dół, w tym samym czasie umysł widzi, jak trójkątna pozioma płaszczyzna żeńskiego czworościanu przesuwa się w dół do wierzchołka żeńskiego czworościanu. To połączone ćwiczenie oczyści negatywne myśli i uczucia, które weszły do ​​twojego systemu energetycznego/elektrycznego. W szczególności wyczyści część twojego systemu energetycznego/elektrycznego, która jest powiązana z konkretną mudrą, której używasz. Natychmiast po pulsowaniu energii w dół kręgosłupa, zmieniasz mudry na następną i zaczynasz cały cykl od nowa. 

Następne pięć oddechów jest powtórzeniem pierwszego oddechu z następującymi zmianami

mudry: Mudra drugiego oddechu: Kciuk i palec środkowy razem

Mudra trzeciego oddechu: Kciuk i palec serdeczny razem

Mudra czwartego oddechu: Kciuk i mały palec razem 

Mudra piątego oddechu: Kciuk i palec wskazujący razem (tak samo jak pierwszy oddech)

Mudra szóstego oddechu: Kciuk i palec środkowy razem (tak samo jak drugi oddech)

Pierwsza część, pierwsze sześć oddechów, równoważenie polaryzacji i oczyszczenie twojego systemu energetycznego/elektrycznego jest teraz kompletna. Jesteś teraz gotowy do następnej części, następnych siedmiu oddechów.

Tutaj zaczyna się zupełnie nowy wzorzec oddychania. W tej chwili nie musisz wizualizować czworościanu gwiazdy. Tylko tubę/kanał biegnąca przez gwiazdę, od wierzchołka czworościanu męskiego nad twoją głową do wierzchołka czworościanu żeńskiego pod stopami, musi być widziana i to w niej odbywa się cała praca. To rozciąga się na długość jednej ręki nad twoją głową, a drugą na długość poniżej twoich stóp. Średnica TWOJEJ tuby będzie równa wielkości otworu utworzonego przez dotknięcie TWOIM kciukiem i palcem wskazującym.

SIÓDMY ODDECH: Wdech

SERCE: Miłość. 

UMYSŁ: Wizualizuj lub poczuj tubę biegnącą przez twoje ciało. W chwili, gdy zaczniesz siódmy wdech, zobacz wspaniałe białe światło prany poruszające się w tubie od góry i w górę tuby od dołu w tym samym czasie. Ten ruch jest prawie natychmiastowy. Punkt, w którym te dwie wiązki światła spotykają się w twoim ciele, jest kontrolowany przez umysł i jest rozległą nauką znaną w całym wszechświecie. Jednak w tym aspekcie pokażemy tylko to, co jest konieczne, co przeniesie was ze świadomości trzeciego do czwartego wymiaru. W tym przypadku skierujesz dwa promienie prany, aby spotkały się w twoim pępku, a dokładniej w twoim ciele na poziomie pępka, wewnątrz tuby. W momencie, gdy dwa promienie prany spotykają się, kiedy zaczyna się wdech, kula białego światła lub prany tworzy się w miejscu spotkania wielkości grejpfruta, wyśrodkowanego na tubie. Wszystko dzieje się w jednej chwili. Kiedy kontynuujesz wdech siódmego oddechu, kula/sfera prany zaczyna gęstnieć i powoli rosnąć.

TUŁÓW: Przez następne siedem oddechów używaj tej samej mudry do wdechu i wydechu, stykając się kciukiem, palcem wskazującym i środkowym, dłońmi do góry.

ODDECH: Głęboki rytmiczny oddech jogiczny, siedem sekund wdechu i siedem sekund wydechu. Od teraz nie ma wstrzymywania oddechu. Wypływ prany z dwóch biegunów nie zatrzyma się, ani nie zmieni w żaden sposób, gdy przejdziesz od wdechu do wydechu. Będzie to ciągły przepływ, który nie ustanie tak długo, jak oddychasz w ten sposób, nawet po śmierci.

SIÓDMY ODDECH: Wydech

UMYSŁ: Kula prany skupiona w pępku nadal rośnie. Do czasu pełnego wydechu kula prany będzie miała średnicę około 20 – 23 cm.

ODDECH: Nie wypychaj powietrza z płuc. Kiedy twoje płuca są już naturalnie puste, natychmiast rozpocznij następny oddech.

ÓSMY ODDECH: Wdech

SERCE: Miłość.

UMYSŁ: Kula prany kontynuuje koncentrację energii siły życiowej i się powiększa.

ÓSMY ODDECH: Wydech

UMYSŁ: Kula prany nadal rośnie i osiąga maksymalny rozmiar na końcu tego oddechu. Ten maksymalny rozmiar jest inny dla każdej osoby. Jeśli umieścisz swój najdłuższy palec w środku pępka, linia na twoim nadgarstku określająca twoją dłoń wskaże ci promień maksymalnego rozmiaru tej kuli dla CIEBIE. Ta sfera prany nie może się powiększać.

DZIEWIĄTY ODDECH: Wdech

UMYSŁ: Kula prany nie może się powiększyć, więc to, co się dzieje, to koncentracja prany wewnątrz kuli. Efekt jest taki, że kula staje się JAŚNIEJSZA.

ODDECH: Kula staje się coraz jaśniejsza podczas wdechu.

DZIEWIĄTY ODDECH: Wydech

ODDECH: Podczas wydechu kula/sfera staje się coraz jaśniejsza i jaśniejsza.

DZIESIĄTY ODDECH: Wdech

UMYSŁ: Mniej więcej w połowie tego wdechu, gdy kula/sfera nadal jaśnieje, kula prany osiąga masę krytyczną. Kula zapala się w słońcu, olśniewającą, oślepiającą kulą białego światła. Jesteś teraz gotowy do następnego kroku.

DZIESIĄTY ODDECH: Wydech

UMYSŁ: W tym momencie mała kula o średnicy dwóch dłoni pęcznieje, aby się rozszerzyć. W ciągu jednej sekundy, w połączeniu z oddechem, o którym mowa poniżej, kula szybko rozszerza się do kuli Leonarda da Vinci, na wyciągnięcie ręki – patrz ilustracja powyżej. Twoje ciało jest teraz całkowicie zamknięte w ogromnej sferze olśniewającego białego światła. Powróciłeś do starożytnej formy sferycznego oddychania. Jednak w tym momencie ta sfera nie jest stabilna. MUSISZ oddychać jeszcze trzy razy, aby kula była stabilna.

ODDECH: W momencie wydechu zrób mały otwór ustami i wydmuchaj powietrze, jakby przez rurkę, pod ciśnieniem. Kiedy poczujesz, że kula zaczyna się napełniać, jak balon, wszystko w ciągu pierwszej sekundy tego wydechu, wypuść całe powietrze szybko. W tym momencie kula się rozszerzy i powstanie napompowany balon.

JEDENASTY, DWUNASTY i TRZYNASTY ODDECH: Wdech i wydech

UMYSŁ: Zrelaksuj się i po prostu poczuj przepływ prany wypływającej z dwóch biegunów i spotykającej się w pępku, a następnie rozszerzającej się do dużej sfery

ODDECH: Oddychaj rytmicznie i głęboko. Pod koniec trzynastego oddechu ustabilizowałeś dużą sferę i jesteś gotowy na ważny czternasty oddech.

CZTERNASTY ODDECH

SERCE: Miłość

UMYSŁ: Przy wdechu czternastego oddechu, na samym początku, przesuń punkt, w którym dwie wiązki prany spotykają się od pępka do mostka, czakry czwartego wymiaru. Cała duża sfera, wraz z oryginalną sferą, która nadal znajduje się w dużej sferze, przesuwa się do nowego miejsca spotkania w tubie. Chociaż jest to bardzo łatwe do zrobienia, jest to ruch o ogromnej mocy oddziaływania. Oddychanie z tego nowego punktu wewnątrz tuby nieuchronnie zmieni twoją świadomość z trzeciego na czterowymiarowy lub ze świadomości ziemskiej na świadomość Punktu Zero – CZYSTEJ ŚWIADOMOŚCI.

CIAŁO: Ta mudra będzie używana przez resztę medytacji. Połóż lewą dłoń na prawej dłoni u mężczyzn, a prawą na lewej u kobiet. To mudra, która odpręża.

ODDECH: Oddech rytmiczny i głęboki. Jeśli jednak będziesz dalej oddychać ze swojego centrum CZYSTEJ ŚWIADOMOŚCI bez przechodzenia do MER-KA-BA, co jest zalecane, dopóki nie nawiążesz kontaktu z Wyższym Ja/ WYŻSZĄ ŚWIADOMOŚCIĄ, wtedy przejdź do płytkiego oddechu. Innymi słowy, oddychaj rytmicznie, ale w wygodny sposób, kiedy twoja uwaga jest bardziej skupiona na przepływie energii poruszającym się w górę i w dół tuby, spotykającym się przy mostku i rozszerzającym się do dużej sfery. Po prostu poczuj przepływ. Użyj swojej kobiecej energii, aby po prostu być. W tym momencie nie myśl, tylko oddychaj, czuj i bądź. Poczuj swoje połączenie z Całością Życia poprzez Oddech CZYSTEJ ŚWIADOMOŚCI. Pamiętaj o swoim intymnym związku ze ŹRÓDŁEM/CZYSTĄ ŚWIADOMOŚCIĄ .

Mer-Ka-Ba, wehikuł OŚWIECENIA 

Ostatnie trzy oddechy

Dla Twojego najwyższego dobra i dobra wszystkich proszę Cię, abyś nie próbował wykonywać tej CZĘŚCI CZWARTEJ, dopóki nie nawiążesz kontaktu ze swoją Wyższą Jaźnią/WYŻSZĄ ŚWIADOMOŚCIĄ, a Twoja Wyższa Jaźń/WYŻSZA ŚWIADOMOŚĆ zezwoli ci W SPOSÓB JEDNOZNACZNY na kontynuowanie. Tę część należy traktować poważnie. Energie, które wejdą do i wokół twojego ciała i ducha, mają ogromną moc. Jeśli nie jesteś gotowy, możesz to być bardzo destrukcyjne dla Ciebie. Jeśli twoje Wyższe Ja/WYŻSZA ŚWIADOMOŚĆ daje ci pozwolenie na wejście do MER-KA-BA, to nie bój się, bo będziesz już gotowy. Jeśli wciąż nie masz absolutnej pewności, to skonsultuj się ze mną: peterpo.eu@gmail.com. TO JEST BARDZO WAŻNE!!!

PIĘTNASTY ODDECH: Wdech:

SERCE: Miłość

UMYSŁ: Bądź świadomy całego czworościanu gwiezdnego. Uświadom sobie, że nałożone są na siebie trzy pełne czworościany gwiezdne. Jednym z nich jest samo ciało, które jest zablokowane w miejscu i nigdy, z wyjątkiem pewnych wyjątków, nie porusza się. Umieszcza się go wokół ciała zgodnie z męskością lub kobiecością. Druga cała gwiazda czworościan ma naturę męską, jest energetyczno-elektryczna, jest dosłownie ludzkim umysłem i obraca się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara w stosunku do twojego ciała patrzącego na zewnątrz, lub mówiąc inaczej, obraca się w twoją lewą stronę. Trzecia cała gwiazda czworościan jest z natury żeńska, jest magnetyczna, jest dosłownie ludzkim ciałem emocjonalnym i obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara w stosunku do twojego ciała patrzącego, lub inaczej mówiąc, obraca się w kierunku twojej prawej strony.

Żeby było jasne, nie mówię Ci, aby obracać czworościan męski w jedną stronę, a żeński w drugą. Kiedy mówię: obróć cały czworościan gwiazdy, mam na myśli całość.

Przy wdechu piętnastego oddechu, kiedy robisz wdech, powiesz sobie w głowie słowa kodujące Twój umysł: RÓWNA PRĘDKOŚĆ. To powie twojemu umysłowi, że chcesz, aby dwa obrotowe czworościany z całej gwiazdy zaczęły obracać się w przeciwnych kierunkach z jednakową prędkością w czasie wydechu. Oznacza to, że na każdy pełny obrót czworościanów umysłu nastąpi pełny obrót czworościanów emocjonalnych.

TUŁÓW: Kontynuuj od teraz mudrę złożonych rąk.

ODDECH: Ponownie oddech jogiczny, rytmiczny i głęboki, ale tylko przez następne trzy oddechy, po czym wróć do płytkiego oddychania.

PIĘTNASTY ODDECH: Wydech

UMYSŁ: Dwa zestawy czworościanów wirują. Za chwilę będą poruszać się z dokładnie jedną trzecią prędkości światła na swoich zewnętrznych końcach. Prawdopodobnie nie będziesz w stanie tego zobaczyć z powodu ich ogromnej prędkości, ale możesz to poczuć. To, co właśnie zrobiłeś, to właśnie uruchomiłeś SILNIK MER-KA-BA. Nigdzie nie pojedziesz ani nie będziesz miał takiego doświadczenia. To tak, jak uruchamianie silnika samochodu, ale ze skrzynią biegów w położeniu neutralnym, na biegu jałowym.

ODDECH: Zrób ustami małą dziurkę, tak jak zrobiłeś w oddechu numer dziesięć. Wydmuchaj w ten sam sposób, a gdy to zrobisz, poczuj, jak dwa zestawy czworościanów zaczynają się obracać.

SZESNASTY ODDECH: Wdech

UMYSŁ: Kiedy wypuszczasz oddech, dwa zestawy czworościanów błyskawicznie przyspieszają z jednej trzeciej prędkości światła do dwóch trzecich prędkości światła. Gdy zbliżają się do dwóch trzecich prędkości światła, zachodzi pewien fenomen. Na poziomie podstawy kręgosłupa tworzy się wokół ciała dysk o średnicy około 17 metrów. A sfera energii skupiona wokół dwóch zestawów czworościanów staje się z dyskiem, tworząc wokół ciała kształt przypominający LATAJĄCY SPODEK. Ta matryca energetyczna nazywa się MER-KA-BA. Jednak nie jest stabilny. Jeśli w tym momencie zobaczysz lub wyczujesz MER-KA-BA wokół siebie, będziesz wiedział, że jest niestabilny. Będzie się powoli chwiał. Dlatego konieczny jest Oddech Numer siedemnasty.

ODDECH: Tak samo jak oddech 16, zrób małą dziurkę w ustach i wydmuchaj powietrze. W tym momencie prędkość wzrasta. Gdy poczujesz, że prędkość rośnie, wypuść cały swój oddech z siłą. Działanie to spowoduje pełne uzyskanie większej prędkości i uformowanie MER-KA-BA.

SIEDEMNASTY ODDECH: Wdech

SERCE: Pamiętaj, że bezwarunkowa miłość do wszelkiego życia/stworzenia musi być odczuwana przez całą tę medytację, inaczej żadne rezultaty nie zostaną osiągnięte.

UMYSŁ: Kiedy robisz wdech, powiedz sobie, w swojej głowie kod: DZIEWIĘĆ DZIESIĄTYCH PRĘDKOŚCI ŚWIATŁA. Ten kod powie twojemu umysłowi, aby zwiększyć prędkość MER-KA-BA do dziewięciu dziesiątych prędkości światła, co ustabilizuje wirujące pole energii. Zrobi też coś innego. Ten trójwymiarowy wszechświat, w którym żyjemy, jest dostrojony do 9/10 prędkości światła. Każdy elektron w twoim ciele krąży wokół każdego atomu w twoim ciele z prędkością 9/10 prędkości światła. To jest powód, dla którego wybrana jest ta konkretna prędkość.

ODDECH: Oddychaj rytmicznie i w sposób jogiczny.

SIEDEMNASTY ODDECH: Wydech

UMYSŁ: Prędkość wzrasta do 9/10 prędkości światła i stabilizuje MER-KA-BA.

ODDECH: Tak jak w przypadku oddechu 15 i 16, zrób małą dziurkę w ustach i wydmuchaj powietrze. Gdy poczujesz, że prędkość nabiera tempa, wypuść cały swój oddech z siłą. Jesteś teraz w swojej stabilnej i dostrojonej trójwymiarowo MER-KA-BA. Z pomocą swojej Wyższej Jaźni zrozumiesz, co to naprawdę oznacza.

OSIEMNASTY ODDECH:

Ten szczególny oddech nie będzie tutaj nauczany. Musicie to otrzymać od Waszego Wyższego Ja/ WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI. To oddech, który zabierze cię z prędkością światła do czwartego wymiaru. Znikniesz z tego świata i pojawisz się ponownie w innym wymiarze, który przez jakiś czas będzie Twoim nowym domem. To nie koniec, ale początek ciągle rozszerzającej się świadomości, która powraca do DOMU, DO ŹRÓDŁA.

Autor:

Wszystkie moje publikacje znajdziecie tutaj:

https://qualitylife.pl/pl/autor/peter-po