Czy jesteś “Czarną Owcą”?

Jesteś “Czarną Owcą” w swojej rodzinie? Jak często się tak czułeś?

Jeśli to określenie pasuje do Ciebie, to jesteś marzeniem swoich przodków!

Według Berta Hellingera: 

“Tak zwane ‘Czarne Owce’ rodziny są w rzeczywistości poszukiwaczami dróg wyzwolenia dla drzewa genealogicznego. Ci członkowie drzewa, którzy nie dostosowują się do zasad lub tradycji systemu rodzinnego, którzy stale szukają, aby zrewolucjonizować przekonania, w przeciwieństwie do dróg naznaczonych tradycjami rodzinnymi, ci krytykowani, osądzani, a nawet odrzucani, są powołani do uwalniania drzewa powtarzających się historii, które frustrują całe pokolenia.

‘Czarne owce’, ci, którzy się nie adaptują, ci, którzy krzyczą, buntują się, naprawiają, detoksykują i tworzą nową, kwitnącą gałąź. Niezliczone niespełnione pragnienia, niespełnione sny, sfrustrowane talenty naszych przodków manifestują się w ich buncie, szukając swego ujścia.

Drzewo genealogiczne, przez bezwładność, będzie chciało nadal utrzymywać kastracyjny i toksyczny kierunek swojego pnia, co sprawia, że ​​jego (Twoje) zadanie jest trudne i problematyczne. Jednak nikt nie może sprawić byś zwątpił. Zaopiekuj się swoją wyjątkowością jako najcenniejszym kwiatem swojego Drzewa”.

Jak się nie zgodzić z powyższym?

W praktyce bycie “czarną owcą” oznacza spory ciężar, któremu często trudno podołać samemu. Jednak zdecydowanie warto rozpoznać negatywne mechanizmy kierujące naszym życiem, aby je zmienić. Jeśli coś ma być prawdziwie uleczone, musi być najpierw ujawnione. To dlatego nawet tysięczne powtarzanie afirmacji może nie działać. To co pod spodem musi zostać ujawnione i przetransformowane.

Czy masz odwagę się z tym zmierzyć?

“Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem”

C.G. Jung

Gdy uleczasz siebie, uleczasz swój ród.

Uleczasz wszystkich, którzy byli przed Tobą i będą po Tobie.

Gdy uleczasz siebie, uleczasz świat.

Warto!

ANILA POPŁAWSKA

 
Podobne artykuły