QUALITY LIFE Detox 21®: program oczyszczający

Quality Life Detox 21 ® jest 21-dniowym programem oczyszczajacym, który przez 10 dni jest prowadzony w warunkach domowych, następne 5 dni intensywnego detoxu odbywają się na wyjeździe, potem przez kolejne 7 dni powoli wracamy do normalnego trybu. Intensywny detox jest zaplanowany w najlepszym i najbezpieczniejszym do oczyszczania całego organizmu terminie, po pełni, przed nowiem. Malejący księżyc dodatkowo wspomoże procesy oczyszczania.  Teraz – lżejsci, już możemy zrealizować wszystkie wcześniejsze marzenia i pragnienia 🙂

Termin wyjazdu z intensywnym oczyszczaniem:

Miejsce:

Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasz organizm przechowuje w narządach wewnętrznych, mięśniach, stawach, naczyniach krwionośnych i pamięci komórkowej nadmierną ilość toksyn. Nie umiemy wytłumaczyć, skąd nasze złe samopoczucie, bo nie przypuszczamy nawet, że może ono wynikać z nieprawidłowej diety, czy z niezdrowego stylu życia. Nadmierne zmęczenie, poczucie ociężałości, brak umiejętności skupienia się nawet na drobiazgach, coraz częstsze przeziębienia, nawracające alergie, problemy z cerą, przyspieszone procesy degeneracyjne i starzenie się, bezsenność, pogorszenie wzroku – to niejednokrotnie objawy niczego innego, jak właśnie gromadzenia w organizmie coraz większej ilości toksyn.

Skąd się biorą toksyny? Właściwie są wszędzie: w zanieczyszczonym środowisku (skażenia atmosferyczne, spaliny samochodowe zawierające metale ciężkie, pasożyty), w żywności (konserwanty, antybiotyki, biocydy, nawozy sztuczne, hormony płciowe, bakterie, grzyby, pleśnie, pasożyty), w kosmetykach (prabeny, pochodne ropy naftowej, sztuczne środki zapachowe i barwiące), w lekach alopatycznych, w szczepionkach (metale ciężkie), w plombach dentystycznych. Gromadzą się w organizmie latami, począwszy od skażenia przez łożysko matki i od naszego urodzenia przez wszystkie dotychczasowe lata naszego życia – 20, 30, 40, 50, 60, … Narządy odpowiedzialne za oczyszczanie organizmu (wątroba, jelita, nerki) przy braku zaburzeń i w optymalnych warunkach środowiskowych oraz dietetycznych radzą sobie z nimi doskonale. Ale kto z nas żyje dzisiaj w nieskażonym środowisku i spożywa czystą organicznie żywność, nie zażywa leków, nie był szczepiony, nie używa kosmetyków, nie stosuje używek (papierosy, alkohol, kawa, czarna herbata, inne substancje psychoaktywne)? Oprócz tego zanieczyszczamy nasz organizm hormonami stresu, pracując zbyt dużo, odpoczywając nieregularnie, przejmując się zdarzeniami z przeszłości i zamartwiając się o iluzoryczną przyszłość.

Co to jest QUALITY LIFE Detox 21 ® i na czym polega ?

QUALITY LIFE Detox 21 ® jest to program oczyszczania całego organizmu, oparty głównie na Medycynie Ayurvedyjskiej i jodze, korzystający z naturalnych mechanizmów samoleczenia, to najskuteczniejszy, korzystający także z najnowszych zdobyczy Medycyny Kwantowej oraz Fizyki Kwantowej sprawdzony proces diagnostyczny i oczyszczania z pamięci komórkowej ciała, umysłu i świadomości z toksyn. Trwa dwadzieścia jeden dni. Pierwsze dziesięć dni jest prowadzony w domu przy specjalnych zaleceniach żywieniowych, obejmuje także określone ćwiczenia i automasaże. Kolejne pięć dni intensywnego detoxu spędzamy razem – przyjazd pierwszego dnia na wieczór, a wyjazd piątego dnia popołudniu. Następnie po powrocie, przez kolejne siedem dni, powoli wracamy do „normalnego” trybu życia.

W trakcie detoxu intensywnego powstrzymujemy się od spożywania używek i przechodzimy na precyzyjnie skomponowana dietę. Aplikowane są specjalnie dobrane mieszanki oczyszczające skomponowaną przez specjalistów Medycyny Ayurvedyjskiej i Kwantowej, które spowodują eliminację toksyn, złogów, napięcia oraz nadmiaru cholesterolu z całego organizmu – tkanek miękkich, narządów wewnętrznych, naczyń krwionośnych i limfatycznych, szkieletu, stawów, mięśni. Procesowi towarzyszą regularne sesje jogi i pracy z ciałem, dostępnych dla początkujących i na każdym poziomie zaawansowania, ćwiczenia oddechowe, medytacje, spacery. Zalecane są także masaże i zabiegi terapeutyczne wspomagające i ułatwiające proces oczyszczania oraz integrujące ciało, umysł i świadomość.

Fizycznemu oczyszczeniu całego organizmu towarzyszy głębokie oczyszczenie psychiczne – ze stresu, depresyjnych myśli i zmęczenia, co poprawia ogólne samopoczucie. Pojawia się chęć życia, nowa energia i większe siły witalne. Prowadzone przez nauczyciela i terapeutę zajęcia Medycyny Ajurwedyjskiej i Kwantowej oraz jogi połączone z rozwojem osobistym pozwalają oczyścić swoją świadomość ze stresów przeszłości, kompleksów i negatywnych przekonań na temat własnej wartości. Jest to przede wszystkim “SPOTKANIE Z SAMYM SOBĄ” – ciałem, umysłem i świadomością – na łonie przyrody, w ciszy, z dala od zgiełku codziennego życia. Czas intensywnego oczyszczania jest także detoxem cyfrowym … unikamy rozmów telefonicznych, zaglądania do Internetu … Wykorzystując techniki Mindfulness, które zostaną przedstawione na kursie, staramy się być obecni w „tu i teraz”.

Ważne: Procesy oczyszczające są tylko wtedy skuteczne, gdy w trakcie pobytu jesteśmy skoncentrowani do wewnątrz i nie korzystamy z komunikacji ze światem zewnętrznym – telefony, komputery, książki …

Jakie są efekty?

Efekty całego programu są uzależnione od naszego zaangażowania i przestrzegania zaleceń. Proces detoxu pozwala trwale zrzucić co najmniej 5 kilogramów głównie z brzucha, bioder i ud, bez efektu jojo! Pozbywamy się głównie toksyn oraz równie tyle toksycznych myśli, negatywnych wzorców i przekonań. Detox znakomicie wzmacnia wszystkie mięśnie, spala tkankę tłuszczową i uelastycznia całe ciało oraz umysł Zanikają bóle kręgosłupa i stawów, np. szyi, pleców, kolan. Detox daje niezawodny i trwały efekt oczyszczenia organizmu, uwalnia od stresu, zmęczenia i depresji. Dzięki specjalnym ćwiczeniom oczu poprawia się trwale jakość wzroku i zmniejszają się wydatnie wady wzroku. Uczucie głębokiego odprężenia i spokoju pojawia się na ogół już drugiego dnia. Oczyszczenie zachodzi na wszystkich poziomach – fizycznym, emocjonalnym, mentalnym. Ciało odmładza się o kilka – kilkanaście lat, zwłaszcza jeśli ten proces przeprowadza się po raz pierwszy. Psychofizyczne efekty są tak pozytywne, że kilkukilogramowy spadek wagi wydaje się być tylko efektem ubocznym i mało znaczącym.

Dodatkowo:

 1. znaczna poprawa jakości wzroku – nawet do 1 dioptrii
 2. cera staje się bardziej jasna i promieniejąca oraz wydatnie zmniejsza się ilość zmarszczek
 3. zmienia się zapach skóry, oddech i potu
 4. wyostrza się smak – odkrywamy na nowo smak wielu potraw
 5. powraca instynkt wyboru najlepiej służących nam pokarmów
 6. zaczynamy używać mniej pikantnych przypraw, a więcej przypraw ziołowych
 7. odchodzi w zapomnienie chęć stosowania używek – słodycze, kawa, czarna herbata, alkohol, papierosy
 8. wyostrza się wzrok, słuch i dotyk
 9. poprawia się giętkość ciała i siła mięśni
 10. dokonuje się poprawa sylwetki:
  1. u kobiet: zwiększenie biustu i wcięcie w talii, podciągnięcie pośladków i wyszczuplenie nóg
  2. u mężczyzn: zwiększenie masy mięśniowej i uwypuklenie rzeźby
 11. zmniejszają się znacząco dolegliwości kręgosłupa i stawów
 12. reguluje się ciśnienie i obniża poziom cholesterolu, trójglicerydów
 13. pojawia się równowaga ph organizmu – z kwasowej na bardziej zasadową
 14. zmniejsza się poziom napięcia w ciele i następuje redukcja stresu, łatwiej też reagujemy na dotychczas stresujące sytuacje
 15. następuje regulacja gospodarki hormonalnej
 16. podnosi się poziom libido i zwiększa się sprawność seksualna
 17. pojawia się wewnętrzna równowaga, jasność i spokój umysłu
 18. regulują się wszystkie procesy wewnętrzne organizmu – pojawia się uczucie radości życia
 19. poprawia się obiektywne i subiektywne poczucie poprawy jakości życia

QUALITY LIFE Detox 21 ® kończymy wytycznymi i rekomendacjami w zakresie trybu życia, diety, suplementacji, aktywności fizycznej pod kątem eliminacji głównych obciążeń organizmu oraz zaleceniami, co do dalszego sposobu życia.

Jakie są różnice pomiędzy “QUALITY LIFE Detox 21 ®” a “detoxem z głodówką”?

Tradycyjny “detox z głodówką” z reguły polega na nieprzyjmowaniu pokarmów i piciu wody, powoduje utratę masy mięśniowej przy braku spalania tłuszczy. Dodatkowo towarzyszy temu osłabienie, bóle głowy, zawroty głowy i w początkowej fazie stany zatrucia.
Przy QUALITY LIFE Detox 21 ® nie występuje utrata mięśni, a wręcz przeciwnie oraz znacząco podnosi się metabolizm spalania tkanki tłuszczowej. Dolegliwości ciała, umysłu i ducha występują w znikomym stopniu w najbardziej optymalnie czasowo ułożonym programie – sprawdzonemu już przez medycynę kwantową i ayurvedyjską oraz profesjonalnej opiece doświadczonego nauczyciela/terapeuty, specjalnym recepturom naturalnych mieszanek oczyszczających i precyzyjnie dobranej diecie, która przyspiesza proces oczyszczania oraz pracy ze wspólną motywacją i energią grupy.

Proces jest przeprowadzany w grupie przy stałym wsparciu i opiece 24h/dobę nauczyciela/terapeuty, przy regularnych i umiejętnie prowadzonych sesjach jogi i ćwiczeniach pracy z ciałem, oczyszczających, rozluźniających i wzmacniających ćwiczeniach oddechowych, centrujących umysł medytacjach oraz wskazanych w procesie – masażach i zabiegach terapeutycznych. Gwarantuje to niezawodny efekt w stosunku do wszelkich zabiegów indywidualnych. Motywacja i energia grupy jest bardzo silna i powoduje znaczne przyspieszenie procesu i ułatwienie radzenia sobie ze dolegliwościami. Tworzy się bardzo silna więź w grupie i często rodzą się również wieloletnie relacje.

Podczas pobytu będzie możliwość skorzystania z konsultacji u Piotra Popławskiego.

Wyżywienie: Kuchnia wegetariańska, dieta dostosowana do sprawdzonej diety Quality Life Detox 21.

Jak przygotować się do wyjazdu?

Istnieje możliwość przyjazdu bez przygotowania i skorzystania tylko z 5 dniowego intensywnego detoxu na miejscu. Jednak tylko po wcześniejszej konsultacji z prowadzącymi. Efekty będą znacznie lepsze, gdy przejdziemy cały 21-dniowy proces, łącznie z okresem przygotowawczym w domu. Znacznie łatwiej przejdziemy przez proces intensywnego oczyszczania, jeśli wcześniej przygotujemy siebie na czas znaczącego wyzwania dla ciała i umysłu, jakim są niedogodności związane z pozbywaniem się toksyn. Na kilka dni przed rozpoczęciem programu Quality Life Detox 21 ® przejdźmy na lżejszą, wegetariańską dietę: dużo owoców i warzyw, pijmy dużo wody, zrezygnujmy ze słodyczy, cukru, alkoholu, herbaty, kawy i napoi gazowanych, zrezygnujmy z jedzenia nie-wegetariańskiego.

Stosowanie się do tych wskazówek gwarantuje łatwość i szybkość oczyszczania i znaczne zmniejszenie się dolegliwości podczas procesu. Szczegółowe instrukcje zostaną przekazane uczestnikom po wpłacie zaliczki. Konieczne jest także przeprowadzenie wcześniejszej konsultacji kwalifikacyjnej.

Co zabrać ze sobą?

 • antypoślizgową matę do jogi (nie karimatę)
 • ręcznik
 • czysty olej sezamowy z nieprażonego sezamu
 • termofor
 • termos
 • poduszkę do medytacji
 • koc lub śpiwór
 • wygodne ubranie do ćwiczeń jogi
 • wygodne ubranie do spacerów w naturze
 • sprawdzone i wygodne obuwie do wędrówek po nierównym  terenie
 • szlafrok do sauny
 • zeszyt i długopis
 • latarka/ czołówka

Harmonogram intensywnego 5 dniowego detoxu:

Dzień 1:

 • do 16.00 – zakwaterowanie, logistyka
 • 18.00 – joga po podróży
 • 19.00 – kolacja
 • 20.00 – zajęcia wprowadzające 
Dzień 2:
 • 7.30 – joga/praca z ciałem
 • 10.00 – QUALITY LIFE Detox
 • 13.00 – obiad
 • 14.00 – indywidualne sesje lub zabiegi
 • 18.00 – kolacja
 • 19.00 – spacer w naturze
Dzień 3:
 • 7.30 – joga/praca z ciałem
 • 9.00 – uzupełnienie elektrolitów
 • 10.00 – QUALITY LIFE Detox
 • 13.00 – obiad
 • 14.00 – indywidualne sesje lub zabiegi
 • 18.00 – regeneracja: sauna
 • 19.00 – uzupełnienie elektrolitów
Dzień 4:
 • 7.30 – joga/praca z ciałem
 • 9.00 – śniadanie
 • 10.00 – QUALITY LIFE Detox
 • 13.00 – obiad
 • 14.00 – indywidualne sesje lub zabiegi
 • 18.00 – kolacja
 • 19.00 – spacer w naturze
 • 20.00 – inspirujący film
Dzień 5:
 • 7.30 – joga/praca z ciałem
 • 9.00 – śniadanie
 • 10.00 – spacer w naturze
 • 12.00 – rekomendacje do dalszej pracy indywidualnej, 
 • 13.00 – obiad
 • po obiedzie – wyjazd*

* plan dnia może ulec niewielkim modyfikacjom.

Jak wygląda nasze życie po Detoxie?

Już nigdy nie będziemy tacy sami, jak przed przyjazdem. Po oczyszczeniu pojawia się ochota na zmianę sposobu i stylu życia – Uważność i lepsze słuchanie potrzeb swojego organizmu. Zmieniamy nasze nawyki działania i sposobów myślenia, nie tylko w zakresie odżywiania, ale również w kwestiach higieny ciała i umysłu – aktywności fizycznej i wypoczynku, czasu dla siebie i bliskich. Podczas pobytu poznajemy zasady medycyny ayurvedyjskiej – zdrowej kuchni, porządku dnia, automasaży, samoleczenia; sposoby redukcji stresu, realizacji swoich marzeń, odnajdowania swoich pasji i hobby. Potem miękko, powoli i stopniowo przechodzimy do codziennego życia. Już teraz nasze ciało i umysł wiedzą i rozumieją, co nam służy, a co niekoniecznie – pomoże nam w tym nasz obudzony na nowo instynkt.

Prowadzący

W cenie:

 • wstępna konsultacja kwalifikacyjna
 • prowadzenie i konsultacje podczas 21 dni oczyszczania i dłużej
 • terapia QUALITY LIFE Detox 21 ®
 • 4 noclegi z pełnym wyżywieniem
 • wsparcie grupy w trakcie i po detoxie 🙂

Płatne dodatkowo:

 • konsultacje u Piotra Popławskiego
 • powyższe ceny są promocyjne, tylko dla uczestników uczestników Quality Life Detox 21 ®

Zapisy: qualitylife.pl@gmail.com 

Nota prawna:

Usługa polega na: udzielaniu porady/konsultacji przez terapeutę. W ramach usługi nie będą wystawiane skierowania, zaświadczenia, zlecenia, zwolnienia lekarskie i recepty oraz inne dokumenty;  Usługa nie jest przeznaczona dla celów ratowania zdrowia i życia i w takich sytuacjach należy skontaktować się z Pogotowiem Ratunkowym;  Porada/konsultacja nie zastępuje wizyty u lekarza. Udzielona odpowiedź ma charakter informacyjny i ogólny, nie może być traktowana jako diagnoza;  Porada/konsultacja nie powinna stanowić podstawy do zmiany sposobu uprzednio zalecanej diagnostyki czy sposobu leczenia;  Porada/konsultacja przeznaczona dla dzieci powinna być poprzedzona osobistym kontaktem z lekarzem i uprzednim badaniem lekarskim. Prowadzone w ramach Usługi działania nie stanowią czynności z zakresu udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t.j. Dz.U. z 2015, poz. 581 ze zm.), ani świadczeń zdrowotnych w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (t.j. Dz.U. z 2015 r., poz. 618 ze zm.). Porady i konsultacje medyczne nie stanowią orzeczenia o stanie zdrowia w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, w tym w szczególności przepisów ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty (tj. Dz.U. z 2015 r., poz. 464 ze zm.) oraz ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej (t.j. Dz.U. z 2014 r., poz. 1435 ze zm.)