Wykład: Medycyna kwantowa 20 lat doświadczeń i Case study zastosowania komputerów kwantowych w medycynie i biznesie

Quantum Medicine1

Na wykładzie dowiesz się jak można zastosować wiedzę i technologię z zakresu fizyki kwantowej w procesie wspomagania organizmu człowieka.

Medycyna Kwantowa, oparta jest głównie na najnowszych, ale i sprawdzonych już od 20 lat doświadczeniach w zastosowaniu Fizyki Kwantowej w praktyce, w nowej dziedzinie medycyny holistycznej, obejmującej ciało, umysł i świadomość człowieka – Medycynie Kwantowej. Korzysta z procesu analityczno – diagnostycznego i terapeutycznego, będącym najskuteczniejszym obecnie znanym mechanizmem samoleczenia przy wsparciu komputerów kwantowych i doświadczonych oraz „świadomych” terapeutów.

Konsulting Kwantowy oparty jest na zastosowaniu fizyki kwantowej w praktyce w dziedzinie zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw. Obecnie nie ma skutecznego i ostatecznie sprawdzonego rozwiązania w zakresie długoterminowego rozwoju i sukcesu przedsiębiorstwa. Mimo, że Konsulting Kwantowy oparty jest na doradztwie korporacyjnym, to jednak różni się zasadniczo od tradycyjnego doradztwa. Tradycyjne doradztwo odnosi się niemal wyłącznie do powierzchownych mierzalnych, zmiennych w procesie tworzenia wartości, definicji procesów organizacyjnych, zarządzania zasobami ludzkimi, analizy badań rynkowych, itp. Wiemy, że to nie wystarcza, aby zapewnić trwały sukces firmy. W dzisiejszej dobie fizyki kwantowej – czas na nowe i sprawdzone metody oraz możliwości!

Dla kogo przeznaczony jest ten wykład ?

1. Osoby zainteresowane medycyną kwantową, mający na celu: zapoznanie się z podstawowymi zasadami fizyki kwantowej i medycyny kwantowej oraz zastosowania w praktyce i codziennym życiu tych praw,

2. Osoby zainteresowane konsultingiem kwantowym, mający na celu: zapoznanie się z podstawowymi zasadami fizyki kwantowej i konsultingu kwantowego oraz zastosowania w praktyce i codziennym życiu oraz biznesie tych praw,

Kiedy:

25 listopad 2016 r. Godz: 18-20

Gdzie:

Naturalne Centrum Zdrowia ul.Grażyny 15, Warszawa, Górny Mokotów

WYKŁAD POPROWADZI:

Piotr Popławski

Piotr Popławski jest praktykującym doradcą medycyny ayurvedyjskiej i kwantowej, z ponad 20- letnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej, konsultingowej i coachingowej – indywidualnej i z dużymi zespołami ludzkimi. W swojej praktyce łączy potężną wiedzę ajurwedyjską z najpnowszymi osiągnięciami nauki, czego efektem było stworzenie Akademii Quality Life dla przyszłych, początkujących i doświadczonych terapeutów. Pracę terapeutyczną rozpoczął w Londynie i obecnie kontynuuje ją w Europie, Indiach i w Polsce, pomagając tysiącom osób indywiduaulnych i podmiotów gospodarczych w osiągnięciu równowagi, harmonii, w odnalezieniu swojej misji i drogi życiowej.

Inwestycja: 50,-zł

Zaliczki:

Zaliczki na rezerwacje miejsc na wykład 50 zł. Nr konta do zaliczki zostanie wyslany w odpowiedzi na zgloszenie na warsztaty, ktore wyslij na adres mailowy: taktorajest@gmail.com. Zgloszenie oraz wplata zaliczki jest konieczne do rezerwacji miejsca na warsztatach. Ilość miejsc ograniczona. O rezerwacji miejsc decyduje kolejnośc wpłaty zaliczki.

Zgloszenia na adres: taktorajest@gmail.com

mobile phone: +48536310620