Aktualności

QUALITY LIFE Detox całego organizmu: 15-19.03.2017

w Osadzie Kopaniec – Góry Izarskie

Quality Life Detox 14  ® jest czternastodniowym programem oczyszczajacym, który przez tydzień jest prowadzony w warunkach domowych, następne 5 dni intensywnego detoxu odbywają się na wyjeździe, potem przez kolejne 2 dni powoli wracamy do normalnego trybu. Intensywny detox jest zaplanowany w najlepszym i najbezpieczniejszym do oczyszczania całego organizmu terminie – po pełni, przed równonocą wiosenną, czyli w terminie 15-19.03.2017 r. Kończymy program w domu 21.03 i oczyszczeni witamy wiosnę! Teraz – już lżejsci, możemy zrealizować wszystkie wcześniejsze marzenia i pragnienia 🙂

Czas wczesno wiosenny jest doskonałym momentem na oczyszczenie ze złogów, które nagromadziliśmy przez okres zimy, a nawet całego życia!

Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasz organizm przechowuje w narządach wewnętrznych, mięśniach, stawach, naczyniach krwionośnych i pamięci komórkowej nadmierną ilość toksyn. Nie umiemy wytłumaczyć, skąd nasze złe samopoczucie, bo nie przypuszczamy nawet, że może ono wynikać z nieprawidłowej diety, czy z niezdrowego stylu życia. Nadmierne zmęczenie, poczucie ociężałości, brak umiejętności skupienia się nawet na drobiazgach, coraz częstsze przeziębienia, nawracające alergie, problemy z cerą, przyspieszone procesy degeneracyjne i starzenie się, bezsenność, pogorszenie wzroku – to niejednokrotnie objawy niczego innego, jak właśnie gromadzenia w organizmie coraz większej ilości toksyn.

Skąd się biorą toksyny? Właściwie są wszędzie: w zanieczyszczonym środowisku (skażenia atmosferyczne, spaliny samochodowe zawierające metale ciężkie, pasożyty), w żywności (konserwanty, antybiotyki, biocydy, nawozy sztuczne, hormony płciowe, bakterie, grzyby, pleśnie, pasożyty), w kosmetykach (prabeny, pochodne ropy naftowej, sztuczne środki zapachowe i barwiące), w lekach alopatycznych, w szczepionkach (metale ciężkie), w plombach dentystycznych. Gromadzą się w organizmie latami, począwszy od skażenia przez łożysko matki i od naszego urodzenia przez wszystkie dotychczasowe lata naszego życia – 20, 30, 40, 50, 60, … Narządy odpowiedzialne za oczyszczanie organizmu (wątroba, jelita, nerki) przy braku zaburzeń i w optymalnych warunkach środowiskowych oraz dietetycznych radzą sobie z nimi doskonale. Ale kto z nas żyje dzisiaj w nieskażonym środowisku i spożywa czystą organicznie żywność, nie zażywa leków, nie był szczepiony, nie używa kosmetyków, nie stosuje używek (papierosy, alkohol, kawa, czarna herbata, inne substancje psychoaktywne)? Oprócz tego zanieczyszczamy nasz organizm hormonami stresu, pracując zbyt dużo, odpoczywając nieregularnie, przejmując się zdarzeniami z przeszłości i zamartwiając się o iluzoryczną przyszłość.

Co to jest QUALITY LIFE Detox 14 ® i na czym polega ?

QUALITY LIFE Detox 14 ® jest to program oczyszczania całego organizmu, oparty głównie na Medycynie Ayurvedyjskiej i jodze, korzystający z naturalnych mechanizmów samoleczenia, to najskuteczniejszy, korzystający także z najnowszych zdobyczy Medycyny Kwantowej oraz Fizyki Kwantowej sprawdzony proces diagnostyczny i oczyszczania z pamięci komórkowej ciała, umysłu i świadomości z toksyn. Trwa czternaście dni. Pierwszy tydzień jest prowadzony w domu przy specjalnych zaleceniach żywieniowych, obejmuje także określone ćwiczenia i automasaże. Kolejne pięć dni intensywnego detoxu spędzamy razem – przyjazd pierwszego dnia na wieczór, a wyjazd piątego dnia popołudniu. Następnie po powrocie, przez kolejne dwa dni, powoli wracamy do “normalnego” trybu życia.

W trakcie detoxu intensywnego powstrzymujemy się od spożywania używek i przechodzimy na precyzyjnie skomponowana dietę. Aplikowane są specjalnie dobrane mieszanki oczyszczające skomponowaną przez specjalistów Medycyny Ayurvedyjskiej i Kwantowej, które spowodują eliminację toksyn, złogów, napięcia oraz nadmiaru cholesterolu z całego organizmu – tkanek miękkich, narządów wewnętrznych, naczyń krwionośnych i limfatycznych, szkieletu, stawów, mięśni. Procesowi towarzyszą regularne sesje jogi i pracy z ciałem, dostępnych dla początkujących i na każdym poziomie zaawansowania, ćwiczenia oddechowe, medytacje, spacery zalecane są także masaże i zabiegi terapeutyczne wspomagające i ułatwiające proces oczyszczania oraz integrujące ciało, umysł i świadomość.

Fizycznemu oczyszczeniu całego organizmu towarzyszy głębokie oczyszczenie psychiczne – ze stresu, depresyjnych myśli i zmęczenia, co poprawia ogólne samopoczucie. Pojawia się chęć życia, nowa energia i większe siły witalne. Prowadzone przez nauczyciela i terapeutę zajęcia Medycyny Ajurwedyjskiej i Kwantowej oraz jogi połączone z rozwojem osobistym pozwalają oczyścić swoją świadomość ze stresów przeszłości, kompleksów i negatywnych przekonań na temat własnej wartości. Jest to przede wszystkim “SPOTKANIE Z SAMYM SOBĄ” – ciałem, umysłem i świadomością – na łonie przyrody, w ciszy, z dala od zgiełku codziennego życia. Czas intensywnego oczyszczania jest także detoxem cyfrowym … unikamy rozmów telefonicznych, zaglądania do internetu … Wykorzystując techniki Mindfullnes, które zostana przedstawione na kursie, staramy się być obecni w “tu i teraz”.

Ważne: Procesy oczyszczające są tylko wtedy skuteczne, gdy w trakcie pobytu jesteśmy skoncentrowani do wewnątrz i nie korzystamy z komunikacji ze światem zewnętrznym – telefony, komputery, książki …

Jakie są efekty ?

Efekty całego programu są uzależnione od naszego zaangażowania i przestrzegania zaleceń. Proces detoxu pozwala trwale zrzucić co najmniej 5 kilogramów głównie z brzucha, bioder i ud, bez efektu jojo! Pozbywamy się głównie toksyn oraz równie tyle toksycznych myśli, negatywnych wzorców i przekonań. Detox znakomicie wzmacnia wszystkie mięśnie, spala tkankę tłuszczową i uelastycznia całe ciało oraz umysł Zanikają bóle kręgosłupa i stawów, np. szyi, pleców, kolan. Detox daje niezawodny i trwały efekt oczyszczenia organizmu, uwalnia od stresu, zmęczenia i depresji. Dzięki specjalnym ćwiczeniom oczu poprawia się trwale jakość wzroku i zmniejszają się wydatnie wady wzroku. Uczucie głębokiego odprężenia i spokoju pojawia się na ogół już drugiego dnia. Oczyszczenie zachodzi na wszystkich poziomach – fizycznym, emocjonalnym, mentalnym. Ciało odmładza się o kilka – kilkanaście lat, zwłaszcza jeśli ten proces przeprowadza się po raz pierwszy. Psychofizyczne efekty są tak pozytywne, że kilkukilogramowy spadek wagi wydaje się być tylko efektem ubocznym i mało znaczącym.

Dodatkowo:

 1. znaczna poprawa jakości wzroku – nawet do 1 dioptrii
 2. cera staje się bardziej jasna i promieniejąca oraz wydatnie zmniejsza się ilość zmarszczek
 3. zmienia się zapach skóry, oddech i potu
 4. wyostrza się smak – odkrywamy na nowo smak wielu potraw
 5. powraca instynkt wyboru najlepiej służących nam pokarmów
 6. zaczynamy używać mniej pikantnych przypraw, a więcej przypraw ziołowych
 7. odchodzi w zapomnienie chęć stosowania używek – słodycze, kawa, czarna herbata, alkohol, papierosy
 8. wyostrza się wzrok, słuch i dotyk
 9. poprawia się giętkość ciała i siła mięśni
 10. dokonuje się poprawa sylwetki:
  1. u kobiet: zwiększenie biustu i wcięcie w talii, podciągnięcie pośladków i wyszczuplenie nóg
  2. u mężczyzn: zwiększenie masy mięśniowej i uwypuklenie rzeźby
 11. zmniejszają się znacząco dolegliwości kręgosłupa i stawów
 12. reguluje się ciśnienie i obniża poziom cholesterolu, trójglicerydów
 13. pojawia się równowaga ph organizmu – z kwasowej na bardziej zasadową
 14. zmniejsza się poziom napięcia w ciele i następuje redukcja stresu, łatwiej też reagujemy na dotychczas stresujące sytuacje
 15. następuje regulacja gospodarki hormonalnej
 16. podnosi się poziom libido i zwiększa się sprawność seksualna
 17. pojawia się wewnętrzna równowaga, jasność i spokój umysłu
 18. regulują się wszystkie procesy wewnętrzne organizmu – pojawia się uczucie radości życia
 19. poprawia się obiektywne i subiektywne poczucie poprawy jakości życia

QUALITY LIFE Detox 14 ® kończymy możliwością zlecenia analizy aktualnego stanu zdrowia (fizycznego, psychicznego i świadomości) z użyciem komputera kwantowego wraz z wytycznymi i rekomendacjami w zakresie trybu życia, diety, suplementacji, aktywności fizycznej pod kątem eliminacji głównych obciążeń organizmu oraz zaleceniami, co do dalszego sposobu życia.

Jakie są różnice pomiędzy “QUALITY LIFE Detox 14 ®” a “detoxem z głodówką”?

Tradycyjny “detox z głodówką” z reguły polega na nieprzyjmowaniu pokarmów i piciu wody, powoduje utratę masy mięśniowej przy braku spalania tłuszczy. Dodatkowo towarzyszy temu osłabienie, bóle głowy, zawroty głowy i w początkowej fazie stany zatrucia.
Przy QUALITY LIFE Detox 14 ® nie występuje utrata mięśni, a wręcz przeciwnie oraz znacząco podnosi się metabolizm spalania tkanki tłuszczowej. Dolegliwości ciała, umysłu i ducha występują w znikomym stopniu w najbardziej optymalnie czasowo ułożonym programie – sprawdzonemu już przez medycynę kwantową i ayurvedyjską oraz profesjonalnej opiece doświadczonego nauczyciela/terapeuty, specjalnym recepturom naturalnych mieszanek oczyszczających i precyzyjnie dobranej diecie, która przyspiesza proces oczyszczania oraz pracy ze wspólną motywacją i energią grupy.

Proces jest przeprowadzany w grupie przy stałym wsparciu i opiece 24h/dobę nauczyciela/terapeuty, przy regularnych i umiejętnie prowadzonych sesjach jogi i ćwiczeniach pracy z ciałem, oczyszczających, rozluźniających i wzmacniających ćwiczeniach oddechowych, centrujących umysł medytacjach oraz wskazanych w procesie – masażach i zabiegach terapeutycznych. Gwarantuje to niezawodny efekt w stosunku do wszelkich zabiegów indywidualnych. Motywacja i energia grupy jest bardzo silna i powoduje znaczne przyspieszenie procesu i ułatwienie radzenia sobie ze dolegliwościami. Tworzy się bardzo silna więź w grupie i często rodzą się również wieloletnie relacje.

Podczas pobytu będzie możliwość skorzystania z masaży i zabiegów łagodnej osteopatii tj. Terapia Czaszkowo-Krzyżowa, Polarity, Life Impressions, Masażu Motylkowego i innych. Więcej o zabiegach tutaj http://qualitylife.pl/5707/zabiegi/.

Miejsce naszego Detoxu to Osada Kopaniec, malowniczo położona w przepięknych Górach Izerskich w Sudetach. 

Miejsce: Osada Kopaniec – Farma 69 www.farma69.pl/osada/ 

To jedno z najbardziej zjawiskowych gospodarstw agroturystycznych na Dolnym Śląsku. Piękno dzikiej przyrody, ustronność i przestrzeń sprawiają, że jest to wymarzone miejsce na odpoczynek od zgiełku miasta. Położone pośród łąk i lasów, w zacisznej dolinie w pobliżu malowniczej wioski Kopaniec.

Najciekawszą atrakcją jest niewątpliwie replika średniowiecznej osady rolniczej z XIII wieku.

Osada Kopaniec jest unikalnym „wehikułem czasu” – miejscem, w którym odżywają dawne rzemiosła, obyczaje i tradycje, a odwiedzający mają okazję do refleksji nad różnicą pomiędzy naturalną wiejską osadą, a miejskim osiedlem.

Miejsce Mocy – Kamienny Krąg:

Od tysiącleci istniały na Ziemi miejsca wyjątkowe pod względem energetycznym. Dziś nazywamy je miejscami mocy. W każdej grupie etnicznej bądź religijnej, często kapłani, druidzi, znachorzy, szamani, wizjonerzy, mistycy czy też zwykli ludzie o rozwiniętej intuicji i wrażliwości potrafili je odnaleźć i wykorzystywać ich uzdrawiające oddziaływanie. Nie od dziś bowiem wiadomo, że poprawiają samopoczucie i zdrowie, pobudzają kreatywność, pomagają nawiązać kontakt z wyższym wymiarem rzeczywistości. Istnieją zarówno bardzo znane miejsca mocy – przyciągające rzesze ludzi, jak również całkiem niepozorne, w ogrodzie, na leśnej polanie, nad górskim strumykiem, czy na pagórku za miastem. Tam też człowiek może odczuć głęboką jedność z siłami Kosmosu. Warto nauczyć się rozpoznawać takie obszary i korzystać z ich dobroczynnych energii.

Zakwaterowanie: Duże i przytulne pokoje 2 osobowe z łazienką.

Do dyspozycji uczestników terapii – cały obiekt, w tym: sala do ćwiczeń z kominkiem, sauna, mini siłownia, jadalnia.

Wyżywienie:  Kuchnia wegetariańska, dieta dostosowana do sprawdzonej diety Quality Life Detox 14.

Jak przygotować się do wyjazdu ?

Istnieje możliwość przyjazdu bez przygotowania i skorzystania tylko z 5 dniowego intensywnego detoxu na miejscu. Jednak tylko po wcześniejszej konsultacji z prowadzącymi. Efekty będą znacznie lepsze, gdy przejdziemy cały czternastodniowy proces, łącznie z okresem przygotowawczym w domu. Znacznie łatwiej przejdziemy przez proces intensywnego oczyszczania, jeśli wcześniej przygotujemy siebie na czas znaczącego wyzwania dla ciała i umysłu, jakim są niedogodności związane z pozbywaniem się toksyn. Na kilka dni przed rozpoczęciem programu Quality Life Detox 14 ® przejdźmy na lżejszą, wegetariańską dietę: dużo owoców i warzyw, pijmy dużo wody, zrezygnujmy ze słodyczy, cukru, alkoholu, herbaty, kawy i napoi gazowanych, zrezygnujmy z jedzenia nie-wegetariańskiego.

Stosowanie się do tych wskazówek gwarantuje łatwość i szybkość oczyszczania i znaczne zmniejszenie się dolegliwości podczas procesu. Szczegółowe instrukcje zostaną przekazane uczestnikom po wpłacie zaliczki. Konieczne jest także przerowadzenie wcześniejszej konsultacji kwalifikacyjnej.

Co zabrać ze sobą?

 • antypoślizgową matę do jogi (nie karimatę)
 • ręcznik
 • czysty olej sezamowy z nieprażonego sezamu
 • termofor
 • termos
 • poduszkę do medytacji
 • koc lub śpiwór
 • wygodne ubranie do ćwiczeń jogi
 • wygodne ubranie do spacerów w naturze
 • sprawdzone i wygodne obuwie do wędrówek po nierównym  terenie
 • ciepłe warstwowe ubranie, czapka, rękawiczki, skarpety
 • szlafrok do sauny
 • zeszyt i długopis
 • latarka/ czołówka

Harmonogram intensywnego 5 dniowego detoxu:

Dzień 1:

 • do 16.00 – zakwaterowanie, logistyka
 • 18.00 – joga po podróży
 • 19.00 – kolacja
 • 20.00 – zajęcia wprowadzające 
Dzień 2:
 • 7.30 – joga/praca z ciałem
 • 10.00 – QUALITY LIFE Detox
 • 13.00 – obiad
 • 14.00 – indywidualne sesje lub zabiegi
 • 18.00 – kolacja
 • 19.00 – spacer w naturze
Dzień 3:
 • 7.30 – joga/praca z ciałem
 • 9.00 – uzupełnienie elektrolitów
 • 10.00 – QUALITY LIFE Detox
 • 13.00 – obiad
 • 14.00 – indywidualne sesje lub zabiegi
 • 18.00 – regeneracja: sauna
 • 19.00 – uzupełnienie elektrolitów
Dzień 4:
 • 7.30 – joga/praca z ciałem
 • 9.00 – śniadanie
 • 10.00 – QUALITY LIFE Detox
 • 13.00 – obiad
 • 14.00 – indywidualne sesje lub zabiegi
 • 18.00 – kolacja
 • 19.00 – spacer w naturze
 • 20.00 – inspirujący film
Dzień 5:
 • 7.30 – joga/praca z ciałem
 • 9.00 – śniadanie
 • 10.00 – spacer w naturze
 • 12.00 – rekomendacje do dalszej pracy indywidualnej,  zebranie danych do analizy “Frequency Scan”
 • 13.00 – obiad
 • po obiedzie – wyjazd

Jak wygląda nasze życie po Detoxie?

Już nigdy nie będziemy tacy sami, jak przed przyjazdem. Po oczyszczeniu pojawia się ochota na zmianę sposobu i stylu życia – Uważność i lepsze słuchanie potrzeb swojego organizmu. Zmieniamy nasze nawyki działania i sposobów myślenia, nie tylko w zakresie odżywiania, ale również w kwestiach higieny ciała i umysłu – aktywności fizycznej i wypoczynku, czasu dla siebie i bliskich. Podczas pobytu poznajemy zasady medycyny ayurvedyjskiej – zdrowej kuchni, porządku dnia, automasaży, samoleczenia; sposoby redukcji stresu, realizacji swoich marzeń, odnajdowania swoich pasji i hobby. Potem miękko, powoli i stopniowo przechodzimy do codziennego życia. Już teraz nasze ciało i umysł wiedzą i rozumieją, co nam służy, a co niekoniecznie – pomoże nam w tym nasz obudzony na nowo instynkt.

Prowadzący

Dojazd:

Autem: z drogi Jelenia Góra – Szklarska Poręba skręcamy w prawo 100 m. za zieloną tablicą „Piechowice” i dalej około 5 km, wg tablic kierunkowych „Farma 69″

Pociągiem: pociągi Intercity (a nawet “Pendolino”) dojeżdżają do Jeleniej Góry. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość odebrania z dworca w Jeleniej Górze 🙂

W cenie:

 • wstępna konsultacja kwalifikacyjna
 • prowadzenie i konsultacje podczas etapu wstępnego w domu
 • terapia QUALITY LIFE Detox 14 ®
 • 4 noclegi z pełnym wyżywieniem
 • wsparcie grupy w trakcie i po detoxie 🙂

Płatne dodatkowo:

 • zabiegi Pracy z Ciałem i łagodnej osteopatii – Anila Popławska – 1 godz.: 100 zł 
 • indywidualna konsultacja z Piotrem Popławskim – 1 godz.: 100 zł 
 • indywidualna analiza aktualnego stanu zdrowia (fizycznego, psychicznego i świadomości)  z użyciem urządzenia “Frequency Scan” – 350 zł
 • powyższe ceny są promocyjne, tylko dla uczestników uczestników Quality Life Detox 14 ®

Zapisy: Piotr Popławski, qualitylife.pl@gmail.com , tel: 536 310 620 

Koszt terapii Quality Life Detox 14 ® : 1240 zł.

Rezerwacja miejsca po zgłoszeniu mailowym: qualitylife.pl@gmail.com i wpłacie zaliczki w wysokości 340 zł do dnia 21.02.2017.

Zaliczka jest bezzwrotna. Wpłata zaliczki po 21.02.2017 zwiększa koszt całego pobytu o 100 zł do 1340  zł.

Dane do wpłaty zaliczki: Gospodarstwo Agroturystyczne Farma 69

Nr konta: 94 1140 2004 0000 3102 2637 2469

Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, Detox, 15-19.03.2017

Pozostała kwota – 900 zł płatna na miejscu

Ilość miejsc ograniczona do 14 osób. O rezerwacji decyduje kolejność wpłat zaliczek.

Opinie uczestników z poprzednich detox’ów:

“Postanowiłam podzielić się z Wami moimi doświadczeniami po detox’owymi bo myślę, że są bardzo szczególne.
Otóż, po powrocie zajrzałam do lodówki i stwierdziłam, że nie ma tam nic co by mnie zainteresowało.
Nie miałam ochoty zająć się gotowanie ani dla siebie, ani dla dzieci więc pozostałam na wspaniałej diecie detox’owej (tyle byłam w stanie zrobić w sprawach kulinarnych).
A teraz o efektach, które są spektakularne :
– straciłam 7 zbędnych kilogramów (ciuchy leżą na mnie rewelacyjnie ;-)). Spódniczka sprzed 10 lat leży lepiej niż wtedy gdy ją kupowałam.
– ziściła się, zapowiadana w “materiałach reklamowych”, poprawa wzroku. Wczoraj odkryłam, że muszę wrócić do starych okularów, słabszych 1 dioptrię bo te, które używałam ostatnio są za mocne
– zakupy i gotowanie stały się o wiele prostsze – jem tyle ile mieści się w dłoniach. Dwa jabłka i banan (duszone) to za dużo na jeden posiłek
– czuję się wspaniale! Budzę się o 6 rano, wyspana i w pełni sił. Nie muszę godzinę “dochodzić do siebie” (nie używam kawy ani herbaty) choć przyznaję, że kładę się spać o 22 bo wtedy już jestem bardzo śpiąca.
– zupełnie nie mam apetytu na mięso i słodycze. Nawet moje ulubione ciasta i ciastka mnie nie kręcą.
Z wyjątkową łatwością utrzymuję ten dietetyczny reżim, choć bez kłopotów z wątrobą, trudno byłoby wytłumaczyć mamie w święta, moje “fanaberie” żywieniowe.
Od jutra zamierzam dołączyć na jogę.
Ciekawa jestem jak długo się utrzymają i na jak długo mnie wystarczy zaangażowania, żeby dalej dbać o siebie.”
Bogusia
“Najbardziej cieszę sie z tego, że wróciłam zdrowsza niż byłam przed wyjazdem ;-))). To naprawdę jest dla mnie ważne. Ale także bardzo dbam, aby przestrzegać Twoich zaleceń żywieniowych, żeby jak najdłużej utrzymać efekty zdrowotne wyjazdu.”
Bogumiła
 
“Przeszłam dzisiaj test “starych jeansów” – jak to mówi moja kolezanka – czyli wróciłam do rozmiaru sprzed kilku lat ?
Co do nawyków zywieniowych – mocno trzymam sie jedzeniowego rozkładu dnia – 5 posiłków:
rano – na sniadanie płatki
godz 13- jablka pieczone (bez cukru)
godz.15- obiad tyle jedzenia aby mogło się zmiescić w dwie garstki
godz. 17- jogurt
godz.19- na kolacje warzywa gotowane albo surówki
po 19 nie ma jedzenia – to chyba najtrudniejsze dla mnie. Kawe pije rano – i nie zrezygnuję !
Chodzę też na ćwiczenia – joga – dość intensywne i na masaże – dość bolesne :)”
Agata
 
“Jeżeli chodzi o kwestie żywieniowe, zanotowałam sporą poprawę – mam wrażenie, że pełniej odczuwam smaki, nie potrzebuję “ulepszaczy”, łatwiej przychodzi mi rozpoznanie, które pokarmy są dla mnie odpowiednie i w jakiej ilości. Mimo mniejszych porcji, mam więcej energii, co wpływa dobrze na stan studenckiego portfela – to kolejna pozycja na liście korzyści z wyjazdu ?
Najbardziej zadowolona jestem z efektów, które są widoczne w sferze psychicznej – udało mi się pozbyć części “śmieci”, spraw, niegdyś stanowiących niebotyczne wyzwanie, zdawałoby się nie do przeskoczenia, a teraz – dziecinnie śmiesznych. I chociaż wciąż, niestety, kilka podobnych wciąż jeszcze gdzieś zalega, nabrałam pewności, że się ich pozbędę. Uczę się działać dla działania samego w sobie, nie dla efektów.
Poza tym, moim codziennym nawykiem stały się ćwiczenia oddechowe i masaż olejem sezamowym. A jutro, niezależnie od pogody, wybieram się na spacer z kijkami.
Podsumowując, wyjazd należał do jak najbardziej udanych, mam nadzieję, że reszcie uczestniczek i organizatorom również dostarczył wieeele energii ;)”
Hania

“Zadania, które Piotr stawiał przede mną głównie mnie złościły. Zagryzałam zęby i słuchałam Piotra, bo we mnie była pustka. Wykonywałam kolejne zadania. Bez myślenia. Powoli odzyskiwałam siebie, czyli swoje myśli, swoje emocje. Były ciężkie chwile. Najważniejsze, aby zaufać. Czy to Piotrowi, czy Sile Wyższej. Zaufalam. I przede wszystkim za to DZIĘKUJĘ. Na ten moment – chwilę przed wyjazdem – jestem przeszczęśliwa. I mam nadzieję, że ENERGIA pozyskana tu pozostanie ze mną. Przynajmniej, aż do kolejnego wyjazdu.”

Agnieszka

“Uczestnictwo w detoxie było dla mnie ważną przygodą. Trudną, ale piękną. Wróciłam wypoczęta, odnowiona, rozświetlona od wewnątrz ?
Znakomity początek wiosny :)”
Agnieszka

“Podobało mi się wszystko. Niektóre elementy były trudne, ale fakt, że atmosfera była sprzyjająca, to przechodzenie tych trudności stawia je po stronie plusów.

Bardzo dobrze, energetycznie, ciepło i radośnie będę wspominała indywidualne spotkanie z Tobą Potrze. Rozmowa wprowadziła w mą duszę spokój. Zostają mi w pamięci słowa klucze, które są narzędziem, pozwalającym sobie radzić w sytuacjach trudnych. To bardzo mnie cieszy.

Twoja otwartość, gotowość udzielania odpowiedzi na różne pytania też jest miła. Mój poziom samoakceptacji w Twoim i Grupy towarzystwie – znacząco wzrósł. Mam też ochotę pracować, a może lepszym słowem będzie – dbać – o świadomość swojego ciała. Nie wiem, czy będę ćwiczyła jogę, ale spotkania z jogą są miłe.

Miłe jest też miejsce, które wybrałeś. Małgosie wnoszą cudowną atmosferę i to bardzo buduje komfort bycia tutaj.

Więc DZIĘKUJĘ ? i BIG BANANA dla Ciebie.

Do zobaczenia na kolejnych ścieżkach :-)”

Teresa

“Przyjechałam z nadzieją na trochę odpoczynku, relaksu i bardzo spodobała mi się możliwość wiosennego oczyszczenia ciała, gdyż ostatnimi czasami kilogramów “nie wiadomo skąd” przybyło, a liczne dolegliwości se strony żołądka wskazywały na niewłaściwą dietę. Już od pierwszego dnia czas mi się dziwnie rozciągnął i wszystko tak powoli płynęło i nie było to przyjemne, a dodatkowy nakaz ciszy jeszcze bardziej rozpostarł czas i tęsknotę za domem i codziennym życiem. Drugiego dnia – wyzwanie. Niczym ciekawe dziecko, które chce wszystkiego spróbować i jest otwarte, naiwne – “podeszłam i upadłam na twarz”. Kiedy straciłam siły, nadzieję, to coś ruszyło. Drugiego dnia miałam kryzys podczas spaceru, żółć mnie zalewała, że  “muszę” coś robić, bo ktoś inny tak uważa. Zrozumiałam, jak bardzo tego nie lubię, a z drugiej strony postanowiłam, że podporządkuję się tej dyscyplinie, bo jestem częścią grupy.

Myślę, że dużym ryzykiem był wyjazd z kimś, kogo nie znam. Czuję, że wciąż mam prblem z przyjmowaniem od mężczyzn, że jednak wolę kobiety w roli terapeutki, nauczycielki, guru. Czuje się lżejsza, moje “ego” buntowało się niemiłosiernie i dużo energii kosztowało mnie przywrócenie się  do stanu spokoju, do tego, aby nie oceniać, kontrolować, porównywać, krytykować, doradzać. Ciocia “dobra rada” musi umrzeć, tak jest i już.

Poznałam fantastyczne dziewczyny, które były dla mnie inspiracją i wsparciem. Jedzenie, pomimo niewielkich ilości – pyszne. Myślę, że to jeszcze nie koniec… moich przemyśleń i drogi … dziękuję, że mogłam kawałek przejść z Tobą.”

Ewa

“Dziękuję bardzo za weekend. Ośrodek fajny.  Właścicielka super.  Jedzenie bardzo dobre, smaczne.  Chciałabym tam wracać z rowerem i z możliwością prawdziwego jedzenia ?  Myslimy z Jackiem ,żeby tam pojechać na majówkę. Jedzenie bardzo dobrze zastosowane do tego detoxu.  I wiecej jogi proszę, z pomocą paska, kostki, ustawienie bioder, rąk itd. To sum up:  bardzo fajny wyjazd, udany i potrzebny.  Sesje z Tobą zawsze są fajne.”

Louise