Wykład “Wstęp do Ajurwedy”

baner2

Po długim pobycie i szkoleniach w Indiach wracamy, aby podzielić się cenną wiedzą, prosto ze źródła 🙂 Zapraszamy na wykład o tym, czym jest Ajurweda i jakie daje możliwości. Opowiemy także o nas i o tym, czym się zajmujemy.

Kiedy:
12.11.2016 sobota
godz. 17:00

Gdzie:
Hotel Maria, Szczawienko, Wałbrzych

Dla kogo:
Dla każdej osoby, która chce długo i zdrowo żyć 🙂

Prowadzący:
Piotr Popławski, Anila Popławska

Istnieje możliwość rezerwacji miejsc przez zgłoszenie na adres: taktorajest@gmail.com

Wstęp: 20 zł

O prowadzących:

> Anila Popławska konsultantka ajurwedyjska, doradca zdrowego stylu życia z wieloletnim doświadczeniem w dietoterapii. Ukończyła szkolenia i praktyki w szpitalu ajurwedyjskim w Indiach. Terapeutka pracy z ciałem metodami Life Impressions, Polarity i Craniosacral. Specjalizuje się także w zabiegach ajurwedyjskich i Panchakarmie. Na co dzień mieszka i prowadzi praktykę w Tamil Nadu, w Indiach.

>Piotr Popławski jest praktykującym doradcą medycyny ayurvedyjskiej i kwantowej, z ponad 20- letnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej, konsultingowej i coachingowej – indywidualnej i z dużymi zespołami ludzkimi.
W swojej praktyce łączy potężną wiedzę ajurwedyjską z najpnowszymi osiągnięciami nauki, czego efektem było stworzenie Akademii Quality Life dla przyszłych, początkujących i doświadczonych terapeutów.
Pracę terapeutyczną rozpoczął w Londynie i obecnie kontynuuje ją w Europie, Indiach i w Polsce, pomagając tysiącom osób indywiduaulnych i podmiotów gospodarczych w osiągnięciu równowagi, harmonii, w odnalezieniu swojej misji i drogi życiowej

Zapraszamy także na warsztaty:
” Zrozumieć Siebie z Ajurwedą”, które odbędą się 19-20 listopada w Zespole Szkół Społecznych nr 1 przy ul. Malczewskiego 22.
Więcej info o warsztatach: https://www.facebook.com/events/1275477002486979/?notif_t=plan_user_associated&notif_id=1476529608587973

Zapraszamy!