O nas

Piotr Popławski jest praktykującym coach’em Epigenetyki i medycyny ajurwedyjskiej, z ponad 20- letnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej, konsultingowej i coachingowej – indywidualnej i z dużymi zespołami ludzkimi. Prowadzi też zajęcia grupowe i indywidualne z samoobrony i Jogi Kundalini.
W swojej praktyce łączy najstarszą, znaną medycyjnę ajurwedyjską z najnowszymi osiągnięciami badań epigenetycznych, w których mowa o wpływie czynników środowiskowych na zmianę ekspresji, czyli funkcjonowania genów, mimo braku zmian w budowie całego zestawu genów. Epigenetyka, to realna szansa na to, abyśmy poprzez wybór odpowiedniego stylu życia, eliminowali ryzyka swojego genetycznego przeznaczenia.
Pracę terapeutyczną rozpoczął w Londynie i obecnie kontynuuje ją w Niemczech i Holandii, pomagając tysiącom osób w osiągnięciu równowagi, harmonii, w odnalezieniu swojej misji i drogi życiowej.

 

Anila Popławska – nauczyciel Jogi w podejściu Hatha i Vinyasa. W doradztwie zdrowego stylu życia łączy wiedzę z najnowszej i najstarszej znanej nauki medycznej, Epigenetyki i Ajurwedy. Wspiera pacjentów nie tylko merytorycznie, ale także pracując ze świadomością ciała metodami Life Impressions, Polarity i Craniosacral.

Od wczesnych lat dziecięcych wykazywała zadziwiające zdolności uwalniania głęboko drzemiących napięć w ciele, poprzez delikatny, intuicyjny masaż. Jej fascynacja medycyną naturalną i ziołolecznictwem rozpoczęła się już w szkole podstawowej. Jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności często była uczestnikiem wielodniowych odosobnień i medytacji międzyreligijnych w klasztorze Benedyktynów w Lubiniu, równocześnie praktykowała Jogę i Chi Kung. Uczestniczyła także w dziesięciodniowych medytacjach Vipassana. Przez wiele lat zajmowała się uczeniem medytacji, dietoterapią i doradztwem zdrowotnym pomagając dziesiątkom osób uporać się ze swoimi dolegliwościami. Po kilku latach spędzonych na studiach w Polsce, ukończyła szkolenia i praktyki w szpitalu Ajurwedyjskim w Indiach, gdzie spędziła rok. Wciąż szukając rozwiązań problemów pacjentów trafiła na książkę Dirty Genes Bena Lyncha, która zapoczątkowała jej fascynację epigenetyką. Studiowaniu tej dziedziny poświęciła ostatnie lata. Obecnie z powodzeniem łączy podejście najnowszej i najstarszej znanej nauki medycznej, by skutecznie pomagać osobom chciącym zadbać o jakość swojego zdrowia i życia. Aktualnie udziela konsultacji i wykonuje zabiegi w Gangelt, kreis Heinsberg, Niemcy.

Na czym polegają zabiegi Life Impressions, Polarity i Cranio-Sacral?