O nas

 

Jesteśmy parą terapeutów, którzy całe życie uczą się i rozwijają swoje umiejętności po to, by skutecznie pomagać innym 🙂

Organizujemy warsztaty detoxykacyjne i rozwoju osobistego. Udzielamy konsultacji zdrowotnych i mentoringowych. Jeśli jest taka potrzeba, wykonujemy również zabiegi ajurwedyjskie i łagodną osteopatię. 

 

Piotr Popławski

Piotr ma 28 – letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej, konsultingowej i coachingowej – indywidualnej i z dużymi zespołami ludzkimi. Swoją pracę terapeutyczną rozpoczął 28 lat temu w Londynie i obecnie kontynuuje ją w Polsce i Wielkiej Brytanii. Doradzał spółkom i korporacjom z branż: prawnej, doradczej, farmaceutycznej, budowlanej, dystrybucyjnej, finansowej. Współpraca z w/w spółkami i korporacjami pozwoliła mu zdobyć wiele doświadczeń i poznać potrzeby osób w nich funkcjonujących oraz  opracować efektywne programy służące poprawie stanu zdrowia fizycznego i psychicznego, poprzez osiągnięcie równowagi ciała, umysłu i świadomości oraz poczucia szczęścia i spełnienia w codziennym życiu. Piotr jest założycielem QUALITY LIFE dla profesjonalistów oraz osób pragnących poznać medycynę i konsulting kwantowy w praktyce.

 

Anila Popławska

Anila Popławska – konsultantka ajurwedyjska, doradca zdrowego stylu życia z wieloletnim doświadczeniem w dietoterapii. Terapeutka pracy z ciałem metodami Life Impressions, Polarity i Craniosacral. Specjalizuje się także w zabiegach ajurwedyjskich i Panchakarmie.

Od wczesnych lat dziecięcych wybierała kontakt z przyrodą, nie jedzenie mięsa i … spanie na podłodze 🙂 Jako 8 letnie dziecko wykazywała zadziwiające zdolności uwalniania głęboko drzemiących napięć w ciele, poprzez delikatny, intuicyjny masaż. Jej fascynacja medycyną naturalną i ziołolecznictwem rozpoczęła się już w szkole podstawowej. Jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności, często była uczestnikiem wielodniowych odosobnień i medytacji międzyreligijnych w klasztorze Benedyktynów w Lubiniu, równocześnie praktykowała jogę i Chi Kung. Uczestniczyła także w dziesięciodniowych medytacjach Vipassana. Przez wiele lat zajmowała się nauką medytacji, dietoterapią i doradztwem zdrowotnym pomagając dziesiątkom osób uporać się ze swoimi dolegliwościami. Po kilku latach spędzonych na studiach w Polsce, ukończyła szkolenia i praktyki w szpitalu Ajurwedyjskim w Indiach, gdzie spędziła rok. Oprócz doradztwa z radością wykonuje Specjalistyczne Zabiegi Ajurwedyjskie, dostosowane do potrzeb klienta oraz Panchakarmę. Największą satysfakcję sprawia jej praca ze świadomością ciała, do której od dziecka miała naturalne predyspozycje i której dodatkowo uczyła się od polskich i światowych autorytetów metod Life Impressions, Polarity i Cranio-Sacral. Najbardziej ceni osobisty kontakt z pacjentem. Obecnie wykonuje zabiegi w Wałbrzychu i Warszawie.

Na czym polegają zabiegi Life Impressions, Polarity i Cranio-Sacral?