DORADZTWO

 

Każdy z nas czasem potrzebuje dobrej rady …

Doradztwo Quality Life obejmuje wszystkie obszary życia. Zaczynając od zdrowia, przez życie prywatne po zawodowe i pomoc w odnalezieniu swojej drogi życiowej. Pomagamy zidentyfikować a także uporać się z niekorzystnymi programami, które kierują naszym życiem. Zajmujemy się konsultacjami zdrowotnymi, jako bazę traktując Ajurwedę, Totalna Biologię i medycynę naturalną. Posiadamy możliwość przeprowadzenia szczegółowej i wielowymiarowej diagnozy poprzez urządzenie Frequency Scan.  Osobą prowadzącą konsultacje jest Piotr Popławski posiadający 28 – letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej, konsultingowej i coachingowej – indywidualnej i z dużymi zespołami ludzkimi. Swoją pracę terapeutyczną rozpoczął 28 lat temu w Londynie i obecnie kontynuuje ją wPolsce i Wielkiej Brytanii. Doradzał spółkom i korporacjom z branż: prawnej, doradczej, farmaceutycznej, budowlanej, dystrybucyjnej, finansowej. Współpraca z w/w spółkami i korporacjami pozwoliła mu zdobyć wiele doświadczeń i poznać potrzeby osób w nich funkcjonujących oraz  opracować efektywne programy służące poprawie stanu zdrowia fizycznego i psychicznego, poprzez osiągnięcie równowagi ciała, umysłu i świadomości oraz poczucia szczęścia i spełnienia w codziennym życiu. Piotr jest założycielem QUALITY LIFE dla profesjonalistów oraz osób pragnących poznać medycynę i konsulting kwantowy w praktyce.

Konsultacje mogą odbywać się osobiście, jak również przez telefon czy komunikatory internetowe. O więcej informacji zapytaj na: qualitylife.pl@gmail.com

Zakres doradztwa:

  1. Doradztwo indywidualne
  2. Doradztwo ayurvedyjskie
  3. Medycyna Kwantowa
  4. Business Consulting
  5. Frequency Scan
  6. Mentoring

Przeczytaj artykuł http://qualitylife.pl/274/choroba-bierze-poczatek-w-naszej-swiadomosci/

Polecamy także audycje Spełnienie w XXI wieku oraz artykuł o tym że Medycyna Ajurwedyjska rozpoznaje chorobę narządu już przy subtelnych zmianach w stanie psychicznym, czy emocjonalnym pacjenta.