COACHING I DORADZTWO

Każdy z nas czasem potrzebuje wsparcia i dobrej rady …

Program Quality Life obejmuje Life Coaching i doradztwo we wszystkich obszarach życia.

Zaczynając od zdrowia, przez życie prywatne po zawodowe i pomoc w odnalezieniu swojej drogi życiowej. Pomagamy zidentyfikować, a także uporać się z niekorzystnymi programami, które kierują naszym życiem. Zajmujemy się konsultacjami zdrowotnymi, korzystając wiedzy z zakresu Ajurwedy, Epigenetyki, Totalnej Biologii i medycyny naturalnej. Posiadamy możliwość przeprowadzenia szczegółowej i wielowymiarowej diagnozy poprzez urządzenie Frequency Scan. Osobą prowadzącą Life Coaching jest Piotr Popławski posiadający 30 – letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej, konsultingowej i coachingowej – indywidualnej i z dużymi zespołami ludzkimi. Swoją pracę terapeutyczną rozpoczął 30 lat temu w Londynie i obecnie kontynuuje ją w Polsce i Wielkiej Brytanii. Doradzał spółkom i korporacjom z branż: prawnej, doradczej, farmaceutycznej, budowlanej, dystrybucyjnej, finansowej. Współpraca z w/w spółkami i korporacjami pozwoliła mu zdobyć wiele doświadczeń i poznać potrzeby osób w nich funkcjonujących oraz  opracować efektywne programy służące poprawie stanu zdrowia fizycznego i psychicznego, poprzez osiągnięcie równowagi ciała, umysłu i świadomości oraz poczucia szczęścia i spełnienia w codziennym życiu. 

Konsultacje mogą odbywać się osobiście, jak również przez telefon czy komunikatory internetowe. O więcej informacji zapytaj na: qualitylife.pl@gmail.com

Przeczytaj artykuł http://qualitylife.pl/274/choroba-bierze-poczatek-w-naszej-swiadomosci/

Polecamy także audycje Spełnienie w XXI wieku oraz artykuł o tym że Medycyna Ajurwedyjska rozpoznaje chorobę narządu już przy subtelnych zmianach w stanie psychicznym, czy emocjonalnym pacjenta.